OZDOBNA

Biżuteria, rękodzieło, decoupage, ozdoby

Wpis

poniedziałek, 05 listopada 2012

Wypad po wstążeczki

Wykombinowałam sobie, że brakuje mi cienkich wstążek satynowych. Fakt - brakuje. Posiadałam tylko trochę, więc się wyczerpały w tempie ekspresowym. Spodobało mi się robienie bombek cienkimi wstążkami, więc problem się pojawił ogromny. W pasmanterii nie kupię, bo puszczą mnie z torbami. Na zamówienie z internetu nie chce mi się czekać. No, ale od czego jest kochany Polimex w Pszczynie? Od wstążek!

No, to wczoraj, jak ślubne szczęście pojechało z moim Tatą kibicować Jastrzębskiemu na siatkówkę, naciągnęłam Mamę na wycieczkę do Pszczyny w dniu dzisiejszym. Rano Mama dzwoni i pyta, czy na pewno jadę, bo przecież TAK LEJE... Odpowiedziałam, że mi auto nie przecieka. Pojechałyśmy. Moje czteroletnie dzieciątko, jak poprzednio, w Polimexie wybrało sobie znowu wełnę, taką ciciatą, zrobiło oczy kota ze Shreka i, znów: "Mamuś, kupisz mi na jeszcze jeden szaliczek?" Ostatnio wybrał sobie na futerko, więc mogę się cieszyć, że dziecko mi się cywilizuje    i zaczyna dostrzegać różnicę między ludźmi a zwierzętami.

Z Pszczyny wróciliśmy zadowoleni oboje, Mama mniej, bo dziecko z przedziwnych, sobie tylko znanych powodów wypięło się na Babcię i się do niej nie odzywał większość czasu. Ogólnie miałam wrażenie, poza samochodem, że mam coś przyklejonego do czterech liter, bo jakoś tak dziwnie blisko się trzymał.

W każdym bądź razie wstążeczki mam i już dziś zrobiłam 11 nowych bombek. Tylko nie ma kto zdjęć robić, a aparat też sam nie chce. Uparty jakiś. Postaram się jutro zrobić, bo mam już też wcześniejsze bombki nie sfotografowane.

W ogóle to przydałyby mi się trzy pary rąk, nóg i oczu i dłuższa doba, bo wszystkiego mi brakuje. Przyszła mi paczka z tkaninami na ubrania, BO NIE MAM SIĘ W CO UBRAĆ i maszyna stoi na wierzchu (spódnica jedna już jest uszyta, a sukienka jest skrojona). Bombki wstążeczkowe - wiadomo robić pora. Bombki decoupage też pora najwyższa - coś już tam leży, projektów nowej biżuterii gania mi mnóstwo przed oczami, a kiedy życie???

Idę sobie odpocząć na dobrym filmie. 

Szczegóły wpisu

Tagi:
brak
Kategoria:
Autor(ka):
ozdobna1974
Czas publikacji:
poniedziałek, 05 listopada 2012 22:57

Polecane wpisy

  • Bombkowo i choinkowo

    Do Świąt coraz bliżej, a ja ciągle sobie obiecuję, że już kończę z bombkami i nic... Z choinką szyszkową, to pisałam od razu, że coś z nią zrobię jeszcze, bo mn

  • Zamotane

    Ponieważ modne się zrobiły takie zamotane szaliczki, postanowiłam też takie zrobić na dwa różne sposoby. Pierwsza metoda, to szaliki dziergane młynkiem dziewiar

  • Wyróżnienia

    Długo mnie nie było - nie wyrabiam czasowo. Zdarza się. Udało mi się jednak parę rzeczy zrobić w tym czasie. Otóż, otrzymałam wyróżnienie z Kreatywnego Kufra (j

Wyszukiwarka

Autorzy

Zakładki

Kanał informacyjny

Opcje Bloxa